Trainers

Trainers Kangoeroe Benjamin Pupil Miniem

Naam Functie E-mailadres Telefoon
Pascal Debruyne jeugdcoördinator pascal_debruyne75@hotmail.be 0478 47 23 32
Kari Vandaele miniemen karie2@hotmail.com 0498 51 08 57
Geert Muylle miniemen    
Jurgen Standaert pupillen    
Xavier Muchery pupillen    
S. Van Schuerbeek benjamins    
L. Vancompernolle benjamins    
Hanne Pauwelyn kangoeroes    
Yelko Desmet      
Jade Pauwelyn      

Trainers vanaf Cadet

 

Naam E-mailadres Telefoon Functie
Johan Derycke johan.derycke@proximus.be  0471/260459 cadetten
Bjorn Messiaen bjornmessiaen@hotmail.be 0485 74 45 39 sprint
Rudi Wybaillie johan.derycke@proximus.be 0475 36 85 92 (halve) fond jeugdcoörd
Jorg Hoet     horden
Nils Pauwelyn     polsstok
Joost Pauwelyn     steeple
Dries Depoortere    

Start-to-run (s2r) en recreanten

Naam E-mailadres Telefoon
Sherley Vanderstraeten (s2r) mike.defour@skynet.be  
Marleen Muylle (s2r) marleen.muylle@hotmail.com  
Joost Pauwelyn (s2r) jpauwelyn43@gmail.com 0488 112 445
Patrick Deceuninck (recreant) patrickdeceuninck@skynet.be